Greek Duelists
Καλωσήρθατε στους Greek Duelists. Με την εγγραφή σας θα μπορείτε να συμμετέχετε σε όλες τις συζητήσεις του forum μας, να κάνετε ανταλλαγές με αλλα members καθως και να συμμετέχετε σε online Yu-Gi-Oh! tournaments αλλα και αλλους διαγωνισμους οπως η κάρτα της εβδομάδας. Καλή Διασκέδαση!
Greek Duelists
Καλωσήρθατε στους Greek Duelists. Με την εγγραφή σας θα μπορείτε να συμμετέχετε σε όλες τις συζητήσεις του forum μας, να κάνετε ανταλλαγές με αλλα members καθως και να συμμετέχετε σε online Yu-Gi-Oh! tournaments αλλα και αλλους διαγωνισμους οπως η κάρτα της εβδομάδας. Καλή Διασκέδαση!
Greek Duelists
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dead & Gone
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 YgoPro Custom cards

Go down 
2 posters
AuthorMessage
sin
Administrator
Administrator
sin


Αριθμός μηνυμάτων : 1244
Reputation : 47
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-06-06
Τόπος : The Sanctuary in the Sky

YgoPro Custom cards Empty
PostSubject: YgoPro Custom cards   YgoPro Custom cards Icon_minitime1Wed 12 Dec 2012, 17:11

Εχω να σας ενημερώσω για κατι ιδιαίτερα ενδιαφέρον: κατάφερα να περάσω δικες μου κάρτες στο YgoPro!
Πριν σκεφτείτε τίποτα του still "προγραμματιστής" κλπ, θελω να τονίσω οτι δεν ειναι δύσκολο. Τις πέρασα με τη βοήθεια οδηγού.
Το δύσκολο κομμάτι που έκανα μονος μου ειναι οτι προγραμμάτισα το effect!
Πήρα τη κάρτα που νίκησε το 2ο διαγωνισμό στο CotW (τον Gyen του Winduct) για τη δοκιμή.

Εχω αρκετές απορίες ακόμα, αλλα ολα θα βρεθούν στην πορεία Smile

Αμα θέλετε να περάσω κάρτες στο YgoPro, let me know! Very Happy Μερικά effect μπορεί να μου πάρουν ώρα, αλλα θα τα καταφέρω τελικά πιστεύω!

Spoiler:

Edit:
https://i.imgur.com/Gvevg.jpg
https://i.imgur.com/3TVBT.jpg
Back to top Go down
Undbiter96
Moderator
Moderator
Undbiter96


Αριθμός μηνυμάτων : 1354
Reputation : 44
Ημερομηνία εγγραφής : 2012-01-15
Ηλικία : 27
Τόπος : Somewhere near the Shadow Realm

YgoPro Custom cards Empty
PostSubject: Re: YgoPro Custom cards   YgoPro Custom cards Icon_minitime1Thu 13 Dec 2012, 20:05

Kewl.

Sin, πέρασε τις νεράιδες μου, να κάνεις ΟΤΚ για πλάκα Wink
Back to top Go down
https://thegreekduelists.forumgreek.com/forum
sin
Administrator
Administrator
sin


Αριθμός μηνυμάτων : 1244
Reputation : 47
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-06-06
Τόπος : The Sanctuary in the Sky

YgoPro Custom cards Empty
PostSubject: Re: YgoPro Custom cards   YgoPro Custom cards Icon_minitime1Fri 14 Dec 2012, 11:47

I got my ass handed to me απο μια κάρτα που μου έδωσε ο Μάνος να φτιάξω. Αυτη τη στιγμή δεν καταλαβαίνω τί εχω κάνει λάθος, αλλα ρώτησα αυτον που έφτιαξε το tutorial και περιμένω να δω αν θα απαντήσει (ηταν δυσκολάκι Razz )

Θες να τις προσθέσω όλες Γιώργο; Αλλα θα μου υποσχεθείς οτι θα τις χρησιμοποιείς αν το κάνω! (γιατι πέρνει ώρα να τις περάσω!) : D
Back to top Go down
Sponsored content





YgoPro Custom cards Empty
PostSubject: Re: YgoPro Custom cards   YgoPro Custom cards Icon_minitime1

Back to top Go down
 
YgoPro Custom cards
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» My Custom Cards
» YgoPro android beta (now released)
» YGOPro [Automatic Duel System]
» zexal cards (2)
» Top 10 Favourite Cards

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek Duelists :: Extra :: Off-Topic-
Jump to: