Greek Duelists
Καλωσήρθατε στους Greek Duelists. Με την εγγραφή σας θα μπορείτε να συμμετέχετε σε όλες τις συζητήσεις του forum μας, να κάνετε ανταλλαγές με αλλα members καθως και να συμμετέχετε σε online Yu-Gi-Oh! tournaments αλλα και αλλους διαγωνισμους οπως η κάρτα της εβδομάδας. Καλή Διασκέδαση!
Greek Duelists
Καλωσήρθατε στους Greek Duelists. Με την εγγραφή σας θα μπορείτε να συμμετέχετε σε όλες τις συζητήσεις του forum μας, να κάνετε ανταλλαγές με αλλα members καθως και να συμμετέχετε σε online Yu-Gi-Oh! tournaments αλλα και αλλους διαγωνισμους οπως η κάρτα της εβδομάδας. Καλή Διασκέδαση!
Greek Duelists
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dead & Gone
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 HA05: Special Edition

Go down 
+2
ace94
Chaos714
6 posters
AuthorMessage
Chaos714
Kefka's Minion
Kefka's Minion
Chaos714


Αριθμός μηνυμάτων : 539
Reputation : 12
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-06-06
Ηλικία : 29
Τόπος : Πίσω σας :)

HA05: Special Edition Empty
PostSubject: HA05: Special Edition   HA05: Special Edition Icon_minitime1Wed 08 Feb 2012, 20:33

[You must be registered and logged in to see this link.]

ΑΓΑΠΑΜΕ ΚΟΝΑΜΙ I love you I love you I love you
Back to top Go down
https://www.youtube.com/user/Arxidia36?feature=mhum
ace94
Underworld Executor
Underworld Executor
ace94


Αριθμός μηνυμάτων : 319
Reputation : 28
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-06-06
Ηλικία : 30
Τόπος : Glyfada

HA05: Special Edition Empty
PostSubject: Re: HA05: Special Edition   HA05: Special Edition Icon_minitime1Wed 08 Feb 2012, 21:10

Βασικά αν το καλοσκεφτείς η KONAMI κερδίζει πολύ περισσότερα δίνοντας τον Brionac με αυτόν τον τρόπο. Αν το κάθε παίχτης έχει πλέον στο deck του Brionac τότε σε αναγκάζει να αγοράσεις κι εσύ για να ισορροπήσεις το παιχνίδι. Δεν το κάνει για εσένα...αυτή λεφτά βγάζει. Και το να έχεις μόνο τον Brionac του HA01 που, όπως και να το κάνουμε, δεν έχουν όλοι είναι πολύ καλύτερο απ' το να έχεις τον Reprint τον οποίο μάλιστα θα έχουν όλοι. Κάτι που έχεις αποκλειστικά είναι πολύ καλύτερο (και στο YuGiOh! χρησιμότερο) από κάτι που έχεις ΚΑΙ εσύ.

Είμαι από τους παίχτες που χρησιμοποιούν common BTH, Mirror Force κτλ. αλλά η αλήθεια είναι ότι μπορούσα και χωρίς αυτά. Τα απέκτησα απλά και μόνο για να ισορροπήσω το παιχνίδι. Το να μου ανοίγει ο κάθε κατεστραμμένος αντίπαλος Mirror Force όταν επιτίθεμαι μου τη δίνει πολύ περισσότερο απ' όσο με ευχαριστεί να το ανοίγω εγώ σε έναν αντίπαλο.
Back to top Go down
sin
Administrator
Administrator
sin


Αριθμός μηνυμάτων : 1244
Reputation : 47
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-06-06
Τόπος : The Sanctuary in the Sky

HA05: Special Edition Empty
PostSubject: Re: HA05: Special Edition   HA05: Special Edition Icon_minitime1Wed 08 Feb 2012, 21:21

Αγαπάμε Konami; Το παιχνίδι έχει καταστραφεί, τώρα θυμήθηκαν τον Brionac;
Τέλοσπάντων, τι μιλάω, ένα απο τα θύματα του SE είμαι κι εγώ Razz

Αυτό που μου κάνει εντύπωση είναι οτι έβαλαν το Brionac και όχι κάτι που θέλει 2αδα ή 3άδα (αν και δεν μου έρχεται κάτι στο μυαλό) ωστε να μας δελεάσουν να αγοράσουμε περισσότερα απο 1-2 Razz

Έτσι κι αλλιώς θα έπερνα τα SE για τα HA5 Smile
Back to top Go down
Kostas783
Amateur
Amateur
Kostas783


Αριθμός μηνυμάτων : 151
Reputation : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-07-05
Ηλικία : 27
Τόπος : Βόλος

HA05: Special Edition Empty
PostSubject: Re: HA05: Special Edition   HA05: Special Edition Icon_minitime1Wed 08 Feb 2012, 22:17

Η ΚΟΝΑΜΙ διαβάζει το μυαλό και δίνει τις κάρτες που θέλω έτσι εύκολα...πρώτα PoD μετα Warning ήρθε και η Veiler, τώρα ο Brio...μετά? Trishula και BLS? Troll
Back to top Go down
sin
Administrator
Administrator
sin


Αριθμός μηνυμάτων : 1244
Reputation : 47
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-06-06
Τόπος : The Sanctuary in the Sky

HA05: Special Edition Empty
PostSubject: Re: HA05: Special Edition   HA05: Special Edition Icon_minitime1Wed 08 Feb 2012, 22:29

BLS ή θα αργήσει ή δε θα βγεί καθόλου (μιας και έτσι κι αλλιώς έγινε πρόσφατα reprint...)
Trishula σε κανένα 6άμηνο που δε θα παίζουμε tuners επιδή τα exceed θα είναι gamebreakers Troll
Back to top Go down
Stiakas
Intermediate
Intermediate
Stiakas


Αριθμός μηνυμάτων : 366
Reputation : -13
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-09-06
Ηλικία : 25
Τόπος : Irakleio Kritis

HA05: Special Edition Empty
PostSubject: Re: HA05: Special Edition   HA05: Special Edition Icon_minitime1Wed 08 Feb 2012, 23:21

omg eleos ti allo 8a bgaloun?tour guide rare brionac super lyla common veiler super rvaen common adreus common ti allo 8a doun ta matia mou?
Back to top Go down
Vem
Veteran
Veteran
Vem


Αριθμός μηνυμάτων : 705
Reputation : 34
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-06-03
Ηλικία : 26
Τόπος : Look behind you

HA05: Special Edition Empty
PostSubject: Re: HA05: Special Edition   HA05: Special Edition Icon_minitime1Thu 09 Feb 2012, 00:10

[You must be registered and logged in to see this image.]
Back to top Go down
https://thegreekduelists.forumgreek.com
Sponsored content





HA05: Special Edition Empty
PostSubject: Re: HA05: Special Edition   HA05: Special Edition Icon_minitime1

Back to top Go down
 
HA05: Special Edition
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Abyss Rising Special Edition
» Return of the Duelist : Special Edition
» Gold Series 4: Pyramids Edition
» Frog Monarchs, sexy edition (for September 2011)
» Γρίφος της Εβδομάδας #24 ~SPECIAL~

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek Duelists :: Yu-Gi-Oh! TCG :: Γενικά Θέματα-
Jump to: