Greek Duelists
Καλωσήρθατε στους Greek Duelists. Με την εγγραφή σας θα μπορείτε να συμμετέχετε σε όλες τις συζητήσεις του forum μας, να κάνετε ανταλλαγές με αλλα members καθως και να συμμετέχετε σε online Yu-Gi-Oh! tournaments αλλα και αλλους διαγωνισμους οπως η κάρτα της εβδομάδας. Καλή Διασκέδαση!
Greek Duelists
Καλωσήρθατε στους Greek Duelists. Με την εγγραφή σας θα μπορείτε να συμμετέχετε σε όλες τις συζητήσεις του forum μας, να κάνετε ανταλλαγές με αλλα members καθως και να συμμετέχετε σε online Yu-Gi-Oh! tournaments αλλα και αλλους διαγωνισμους οπως η κάρτα της εβδομάδας. Καλή Διασκέδαση!
Greek Duelists
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dead & Gone
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 mariosg71 - Chaos714 trade

Go down 
5 posters
AuthorMessage
mariosg71
Amateur
Amateur
mariosg71


Αριθμός μηνυμάτων : 121
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-10-04
Ηλικία : 28

mariosg71 - Chaos714 trade Empty
PostSubject: mariosg71 - Chaos714 trade   mariosg71 - Chaos714 trade Icon_minitime1Sat 25 Feb 2012, 15:43

Είχαμε κανονίσει να κάνουμε ενα trade με τον chaos(μέσω ταχυδρομείου) και θα του έδινα

grapha
snoww
ceruli
broww
beiige
sillva
goldd
trago
goblin king
gates of dark world
dark world dealings
dark world lightning
& ta x2 virus traps
mind crush
lonefire
transmigration prophecy
battle fader
escape from the dark dimension
sangan
και αυτός θα μου έδινε

BLUE EYES WHITE DRAGON
GEAFRIED THE SWORDMASTER
GEAFRIED THE IRON KNIGHT
DARK MAGICIAN
SILENT MAGICIAN LV4
Το ritual BLS
BERFOMET
GAZELLE THE KING OF MYTHICAL BEASTS
LORD OF D.
SKILLED DARK MAGICIAN
GOBLIN ATTACK FORCE
ALPHA THE MAGNET WARRIOR
BETA THE MAGNET WARRIOR
QUENN'S KNIGHT
KING'S KNIGHT
JACK'S KNIGHT
KURIBOH
MONSTER REBORN
POLYMERIZATIOSN(x2)
SWORDS OF REVEALING LIGHT
THE FLUTE OF SUMMONING DRAGONS(x2)
BOTOMLESS TRAP HOLE
ORDEAL OF TRAVELER
GEAFRIED THE SWORDMASTER
GAMMA THE MAGNET WARRIOR
MARSHMALLON
CHIMERA THE FLYING MYTHICAL BEAST
DARK HOLE
FISSURE
RELEASE OF RESTRAINT
MIRROR FORCE
MAGICAL MARRIONETTE
BUSTER BLADER
MARSHMALLON

Λοιπόν κανονίσαμε να τα στείλει πρώτος του έδωσα τα στοιχεία μου και όλα καλά μέχρι στιγμής
Την επόμενη μέρα μου είπε πως τα έστειλε και ΜΕΤΑ από 3 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ μου ήρθαν ! Τελος πάντων αφού μου ήρθαν δεν είχα πρόβλημα αλλά μετά κατάλαβα πως δεν μου είχε στείλει αυτές
GEAFRIED THE SWORDMASTER
GAMMA THE MAGNET WARRIOR
MARSHMALLON
CHIMERA THE FLYING MYTHICAL BEAST
DARK HOLE
FISSURE
RELEASE OF RESTRAINT
MIRROR FORCE
MAGICAL MARRIONETTE
BUSTER BLADE

Του είπα να μου τις στείλει και το αμέσως επόμενο απόγευμα(Πέμπτη) τα είχαμε στείλει και καλά και οι δυο.την παρασκευή του είχαν έρθει και εμένα έχει περάσει ένας μήνας και ακόμη περιμένω.Μετά κατάλαβα γιατί είχε φαγωθεί να τα στείλω πρώτος.Είχα ρωτήσει τι γίνεται στους scammers και μου είχαν πει πως τρωει ban.Κατι τέτοιο του αξίζει...
Το ποστ δεν το άνοιξα μόνο για το ban αλλά κυρίως να τον προσέχεται!
*Δεν του έστειλα πμ ξανά γιατί του έχω στείλει πάνω από 20 φορές και λαμβάνω συνεχώς την ίδια απάντηση ''ακόμα δεν σου ήρθαν?''
*Όσο για τις αξίες των καρτών ξέρω πως δεν τον συμφεραι αλλά άμα δεν ήθελε να μην το έκανε το trade
Back to top Go down
sin
Administrator
Administrator
sin


Αριθμός μηνυμάτων : 1244
Reputation : 47
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-06-06
Τόπος : The Sanctuary in the Sky

mariosg71 - Chaos714 trade Empty
PostSubject: Re: mariosg71 - Chaos714 trade   mariosg71 - Chaos714 trade Icon_minitime1Sat 25 Feb 2012, 21:18

Δε ξέρω πώς ακριβώς δουλεύει το ταχυδρομίο αλλα δεν το εμπιστεύομαι. Μικρότερος έστελνα γράμματα σε μια φίλη μου στη Θεσ/κη. Ένα είχε χαθεί για ένα μήνα και αναγκάστηκα να της στείλω ένα παρόμοιο αλλα της ήρθαν μετά απο ~1 μήνα και τα 2 μαζί.

Ποιός σου είπε οτι οι scammer τρώνε ban; Εγω απο τη μέρα που άνοιξε το topic με τις ανταλλαγές είχα αναφέρει οτι δε λαμβάνω ευθύνη για αυτές, εφ'όσων δεν κανονίζονται μέσω εμένα αλλα μεταξύ άλλων.

Δε θα μπει ban επιδή δεν είμαι σίγουρος (δεν είμαι detective, admin είμαι) αλλα έχετε το νου σας...

Chaos, σε ξέρουμε απο το forum τόσο καιρό, αμα όντως δεν του τις έστειλες ντροπή σου...
Back to top Go down
mariosg71
Amateur
Amateur
mariosg71


Αριθμός μηνυμάτων : 121
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-10-04
Ηλικία : 28

mariosg71 - Chaos714 trade Empty
PostSubject: Re: mariosg71 - Chaos714 trade   mariosg71 - Chaos714 trade Icon_minitime1Sat 25 Feb 2012, 21:59

ακου ο Jimmare [You must be registered and logged in to see this link.] μου το είχε πει αλλά και να έτρωγε μπαν δεν θα κέρδιζα κάτι...οι κάρτες του ήρθαν σε 1 μέρα και εγώ ακόμα περιμένω...Τέλος πάντων το ξέρω πως δεν μπορείς να κανείς κάτι αλλά οκ δν πειράζει Wink
Back to top Go down
Chaos714
Kefka's Minion
Kefka's Minion
Chaos714


Αριθμός μηνυμάτων : 539
Reputation : 12
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-06-06
Ηλικία : 29
Τόπος : Πίσω σας :)

mariosg71 - Chaos714 trade Empty
PostSubject: Re: mariosg71 - Chaos714 trade   mariosg71 - Chaos714 trade Icon_minitime1Sun 26 Feb 2012, 00:07

Δεν ξέρω τί λέτε εσείς, αλλά εγώ τις έχω στείλει εδώ & μερικές εβδομάδες. Άμα το ταχυδρομείο, τώρα, είναι γτπ, εγώ δε φταίω καθόλου...

Shit happens :/

Back to top Go down
https://www.youtube.com/user/Arxidia36?feature=mhum
Stiakas
Intermediate
Intermediate
Stiakas


Αριθμός μηνυμάτων : 366
Reputation : -13
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-09-06
Ηλικία : 25
Τόπος : Irakleio Kritis

mariosg71 - Chaos714 trade Empty
PostSubject: Re: mariosg71 - Chaos714 trade   mariosg71 - Chaos714 trade Icon_minitime1Sun 26 Feb 2012, 07:50

ναι αλλα για να του ηρθα οι μισες λογικα τις εστειλες σε διαφορετικο πακετο αρα μπορει και να μετανισες και να κρατισες μερικες
Back to top Go down
mariosg71
Amateur
Amateur
mariosg71


Αριθμός μηνυμάτων : 121
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-10-04
Ηλικία : 28

mariosg71 - Chaos714 trade Empty
PostSubject: Re: mariosg71 - Chaos714 trade   mariosg71 - Chaos714 trade Icon_minitime1Sun 26 Feb 2012, 10:54

Stiakas εμένα μου ήρθαν οι μισές γιατί τις άλλες δεν τις έβρισκε... μετά τις βρήκε και μου τις ''έστειλε''...μου είπε εδώ και κάτι βδομάδες και περιμένω
Back to top Go down
Jimmare
Intermediate
Intermediate
Jimmare


Αριθμός μηνυμάτων : 432
Reputation : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-06-15

mariosg71 - Chaos714 trade Empty
PostSubject: Re: mariosg71 - Chaos714 trade   mariosg71 - Chaos714 trade Icon_minitime1Sun 26 Feb 2012, 15:58

Jimmare comes to the rescue!

Καταρχας,φιλε μανο,δεν μπορεις να προβαλλεις τον Chaos ως scammer.Ειναι ενας ανθρωπος που δεν ξερεις,και ειχε μια ατυχια.Οι καρτες δεν φαινονται ιδιαιτερα σημαντικες,ωστε να πουμε οτι ειχε το κινητρο να το κανει.

Ακομα,δεν ανοιγουμε topic για να 'βρισουμε' καποιον,αλλα το συζηταμε μαζι του και μετα το προβλημα παει στην διευθυνση.

Περα απο αυτο,αν ΔΕΝ τα εστειλε με συστημενο,ειναι λογικο να αργησει.Τωρα το ποσο δεν το ξερω.

Παντως,οταν πληρωνεις τα ΕΛΤΑ για να στειλεις κατι,σου δινουν μια αποδειξη.Με αυτην την αποδειξη,μπορεις να πας στο site των ΕΛΤΑ και πατωντας εναν ειδικο κωδικο που γραφει επανω,να βρεις που βρισκεται το πακετο.Μερικες φορες φτανουν,αλλα ο ταχυδρομος δεν ερχεται και αφηνει ειδοποιηση.Ειδικα οταν εισαι σε πολυκατοικια,τα αφηνουν μεσα στα κουτια και χανεσαι @_@ Αν τα κανετε ολα αυτα,και οι καρτες εχουν φτασει,αλλα δεν υπαρχουν πουθενα,σημαινει οτι ειναι στα ΕΛΤΑ ή οτι σταλθηκαν πισω στον Αποστολεα (αυτο γινεται μονο σε περιπτωση courier,αλλα εγω σας το λεω υποθετικα.)

Ουτε επεσαν απο το μηχανακι του ταχυδρομου,ουτε η ταμιας αποφασισε να παρει τις καρτες γιατι ξεκινησε συλλογες.Οι καρτες υπαρχουν,απλα δεν ειναι στα χερια σας.

Kthxbye
Back to top Go down
mariosg71
Amateur
Amateur
mariosg71


Αριθμός μηνυμάτων : 121
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-10-04
Ηλικία : 28

mariosg71 - Chaos714 trade Empty
PostSubject: Re: mariosg71 - Chaos714 trade   mariosg71 - Chaos714 trade Icon_minitime1Sun 26 Feb 2012, 16:19

1ον δεν τον έβρισα απλώς λέω αυτό που βλέπω
2ον εγω δεν τα εστειλα με συστημενο και ήρθαν σε μία μέρα
3ον μπορεί για εμένα ή για αυτόν να είναι σημαντικές
Back to top Go down
sin
Administrator
Administrator
sin


Αριθμός μηνυμάτων : 1244
Reputation : 47
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-06-06
Τόπος : The Sanctuary in the Sky

mariosg71 - Chaos714 trade Empty
PostSubject: Re: mariosg71 - Chaos714 trade   mariosg71 - Chaos714 trade Icon_minitime1Sun 26 Feb 2012, 16:29

Λοιπόν, κλειδώνω το topic. Μάριε αμα τελικά σου έρθουν οι κάρτες ενημέρωσέ με για να το σβήσω.

Κλειδώθηκε~
Back to top Go down
sin
Administrator
Administrator
sin


Αριθμός μηνυμάτων : 1244
Reputation : 47
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-06-06
Τόπος : The Sanctuary in the Sky

mariosg71 - Chaos714 trade Empty
PostSubject: Re: mariosg71 - Chaos714 trade   mariosg71 - Chaos714 trade Icon_minitime1Wed 07 Mar 2012, 18:12

Οι κάρτες ήρθαν όλες στον Μάριο.
Κλειδώθηκε~
Back to top Go down
Sponsored content





mariosg71 - Chaos714 trade Empty
PostSubject: Re: mariosg71 - Chaos714 trade   mariosg71 - Chaos714 trade Icon_minitime1

Back to top Go down
 
mariosg71 - Chaos714 trade
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» ace's Trade Corner
» ace's Trade List
» Vem's Trade List
» trade reviews
» jimmyk's deficient trade list

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek Duelists :: Yu-Gi-Oh! TCG :: Ανταλλαγές-
Jump to: