Greek Duelists
Καλωσήρθατε στους Greek Duelists. Με την εγγραφή σας θα μπορείτε να συμμετέχετε σε όλες τις συζητήσεις του forum μας, να κάνετε ανταλλαγές με αλλα members καθως και να συμμετέχετε σε online Yu-Gi-Oh! tournaments αλλα και αλλους διαγωνισμους οπως η κάρτα της εβδομάδας. Καλή Διασκέδαση!
Greek Duelists
Καλωσήρθατε στους Greek Duelists. Με την εγγραφή σας θα μπορείτε να συμμετέχετε σε όλες τις συζητήσεις του forum μας, να κάνετε ανταλλαγές με αλλα members καθως και να συμμετέχετε σε online Yu-Gi-Oh! tournaments αλλα και αλλους διαγωνισμους οπως η κάρτα της εβδομάδας. Καλή Διασκέδαση!
Greek Duelists
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dead & Gone
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Synchro Rabbit

Go down 
AuthorMessage
Undbiter96
Moderator
Moderator
Undbiter96


Αριθμός μηνυμάτων : 1354
Reputation : 44
Ημερομηνία εγγραφής : 2012-01-15
Ηλικία : 27
Τόπος : Somewhere near the Shadow Realm

Synchro Rabbit Empty
PostSubject: Synchro Rabbit   Synchro Rabbit Icon_minitime1Tue 31 Jul 2012, 20:27

[You must be registered and logged in to see this image.]

Είχα βαρεθεί να βλέπω τους πάντες να χρησιμοποιούν τα Rabbit ΜΟΝΟ για Xyz. Έτσι σκέφτηκα να κάνω το Rabbit να βγάζει ΚΑΙ Synchro. Τώρα θα δείτε και πως παίζεται:



Cyber Dragon Είναι ένα από τα τέρατα το οποίο με τη βοήθεια του Rescue Rabbit κάνει Synchro. Kατεβαίνει πρώτα αυτός και μαζί με τη βοήθεια του Rabbit και άλλων καρτών ξεκινούν τα Combo.

Dimensional Alchemist Είναι χρήσιμος για να ανακυκλώνει το Rabbit, το Zombie και άλλα τέρατα. Ετσι μπορώ να κάνω πιο γρήγορα το παραπάνω combo.

Plaguespreader Zombie Είναι ένα από τα τέρατα για να κάνω τα combo απλά μένοντας στο grave.

Quillbolt Hedgehog Βλ. Zombie

Burial from the DD Καλώ για να ανακυκλώνω τα effects των Plaguespreader Zombie και του Quillbolt. Μπορώ επίσης να πάρω rabbit να το φέρω με COTH.

Creature Swap Καρτάρα για να δίνω άχρηστα τέρατα π.χ. κάποιο που πήρα από Rabbit για να παίρνω τα μπούρια του αντιπάλου.

Foolish Burial Mε βοηθάει στο να millάρω τον Quillbolt και το Zombie.

Gold Sarcophagus Τέλειος searcher οποιασδήποτε κάρτας.

Unicorn Beacon Φέρνω πίσω Rabbit πετώντας μια νεκρή κάρτα.

Miraculus Descent Φέρνω πίσω archemist αν και σχεδόν πάντα είναι dead draw. Αλλά είναι τροφή για Scrap Dragon και Beacon. Πείτε μου για ποια να το βγάλω.

Return from the DD Καρτάρα εννοείτε που με βοηθάει να πέρνω rabbit, zombie και quillbolts.

Wind-up ZenmainesΑυτή την έχω κυρίως για προστασία όταν τα combo μου δεν είναι εφικτά εκείνη τη στιγμή.

Έχω καταφέρει να κατεβάζω σε έναν γύρο 2 synchros με τo Rabbit. Το deck είναι καλούτσικο και έχω νικήσει κάμποσες φορές.

Ακούω γνώμες για το Deck ή για αλλαγές.

Σχολιάστε ελεύθερα και ευχαριστώ όποιον το διάβασε όλο Smile .
Back to top Go down
https://thegreekduelists.forumgreek.com/forum
Undbiter96
Moderator
Moderator
Undbiter96


Αριθμός μηνυμάτων : 1354
Reputation : 44
Ημερομηνία εγγραφής : 2012-01-15
Ηλικία : 27
Τόπος : Somewhere near the Shadow Realm

Synchro Rabbit Empty
PostSubject: Re: Synchro Rabbit   Synchro Rabbit Icon_minitime1Fri 03 Aug 2012, 21:10

Τελικά βρήκα αντικαταστάτη:

-1 Μiraculous
+1 CED
Back to top Go down
https://thegreekduelists.forumgreek.com/forum
 
Synchro Rabbit
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Rescue Rabbit
» Scrap Rabbit Beast...Thing.

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek Duelists :: Yu-Gi-Oh! TCG :: Συζητήσεις για Deck-
Jump to: