Greek Duelists
Καλωσήρθατε στους Greek Duelists. Με την εγγραφή σας θα μπορείτε να συμμετέχετε σε όλες τις συζητήσεις του forum μας, να κάνετε ανταλλαγές με αλλα members καθως και να συμμετέχετε σε online Yu-Gi-Oh! tournaments αλλα και αλλους διαγωνισμους οπως η κάρτα της εβδομάδας. Καλή Διασκέδαση!
Greek Duelists
Καλωσήρθατε στους Greek Duelists. Με την εγγραφή σας θα μπορείτε να συμμετέχετε σε όλες τις συζητήσεις του forum μας, να κάνετε ανταλλαγές με αλλα members καθως και να συμμετέχετε σε online Yu-Gi-Oh! tournaments αλλα και αλλους διαγωνισμους οπως η κάρτα της εβδομάδας. Καλή Διασκέδαση!
Greek Duelists
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dead & Gone
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Hobbies(aside yugioh):

Go down 
+2
Πορτοκάλι
redgar
6 posters
AuthorMessage
redgar
Administrator
Administrator
redgar


Αριθμός μηνυμάτων : 1461
Reputation : 57
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-06-06
Ηλικία : 30
Τόπος : Αθηνα

Hobbies(aside yugioh): Empty
PostSubject: Hobbies(aside yugioh):   Hobbies(aside yugioh): Icon_minitime1Fri 23 Sep 2011, 23:02

Με τι αλλο ασχολειστε ετος απο το yugi?

Back to top Go down
https://thegreekduelists.forumgreek.com
Πορτοκάλι
The Invincible Superman
The Invincible Superman
Πορτοκάλι


Αριθμός μηνυμάτων : 575
Reputation : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-06-07

Hobbies(aside yugioh): Empty
PostSubject: Re: Hobbies(aside yugioh):   Hobbies(aside yugioh): Icon_minitime1Fri 23 Sep 2011, 23:24

Anime, MMORPGS, πολιτική, διάβασμα(άρθρων σε εφημερίδες ή στο Internet, βιβλία κλπ.), έρευνες για διάφορα θέματα, βλέπω ντοκιμαντέρ, χαρτιά, μουσική(λίγο), αθλητικά και άλλα... Συγκεκριμένα πράγματα που συνδυάζονται... Η μόνη μου ασχολία που μπορεί να θεωρηθεί hobby νομίζω είναι η γυμναστική. Παλιά έπαιζα παθιασμένα βόλεϊ και μου είχε προτείνει ο γυμναστής μου να με βάλει στην μικτή ομάδα της Δράμας άλλα δεν ήθελα...

Αυτά από εμένα. king
Back to top Go down
Kauko
Experienced
Experienced
Kauko


Αριθμός μηνυμάτων : 1233
Reputation : 15
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-06-06
Ηλικία : 30
Τόπος : στις καρδιές σας

Hobbies(aside yugioh): Empty
PostSubject: Re: Hobbies(aside yugioh):   Hobbies(aside yugioh): Icon_minitime1Fri 23 Sep 2011, 23:36

Tα Hobby μου ειναι να παιζω μπασκετ, να ζωγραφιζω (το σταματησα λογω τριτης), να γραφω ποιηση (το σταματησα λογω τριτης), να διαβαζω βιβλια (τα λογοτεχνικα τα σταματησα λογω τριτης, τα σχολικα, που δε μετρανε εδω, τα λιωνω για αυτον το λογο). Ακουω μουσικη ιδιως αφου αρχισα να βλεπω Glee. Βλεπω ανιμε και διαβαζω μανγκα (οχι ecchi φυσικα) αλλα και αλλα ΚΟΜΙΞ (Ο βιος και η πολιτεια του Σκρουτζ Μακ Ντακ και γενικα παπιοιστοριες της Ντισνευ). Φυσικα μπαινω στο ιντερνετ και αμα τυχει παιζω ποδοσφαιρο και βολλευ (ημουν στην ομαδα του σχολειου πριν 2 χρονια, χωρις να εχω ιδεα βεβαια μονο και μονο γιατι πηδαω ψηλα). Ακομη υπηρξα πρωταθλητης Ελλαδος στην εφιππη τοξοβολια και στο κυνηγι εντομων. Βλεπω ατελειωτες ωρες οτι σειρα εχει να κανει με καποιον Μπομπ (Σφουγγγαρακη, Μαστορα, Μαρλευ) και ονειρο μου ειναι να αλλαξω το ονομα μου σε Μπομπ. Τελος το βασικοτερο μου χομπυ ειναι να ειμαι υπεροχος.
Back to top Go down
redgar
Administrator
Administrator
redgar


Αριθμός μηνυμάτων : 1461
Reputation : 57
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-06-06
Ηλικία : 30
Τόπος : Αθηνα

Hobbies(aside yugioh): Empty
PostSubject: Re: Hobbies(aside yugioh):   Hobbies(aside yugioh): Icon_minitime1Sat 24 Sep 2011, 00:51

Και εγω κυριως ασχολουμαι με το μπασκετ στον ελευθερο μου χρονο. Επισης παιζω κιθαρα(κλασσικη/ακουστικη) και εχω βαλει στοχο να παρω και ηλεκτρικη. Διαβαζω ξενη λογοτεχνια κυριως επιστιμονικη φαντασια με αγαπμενους συγγραφεις Dan Brown και Christopher Paolini. Φυσικα διαβαζω manga και βλεπω anime οπως επισης και 2 σειρες(Big Bang Theory και Supernatural). Τελος τρελενομαι για επιτραπεζια παιχνιαδια(κυριως στρατιγικης) με κορυφαια τα Munchkin και Da Vinci Code. Παλιοτερα επαιζα και MMORPG's αλλα και σκετα RPG'S οπως και μερικα επιλεγμενα fps αλλα λογω 3ης λυκειου περυσι σταματησα και δεν βλεπω να τα ξαναρχιζω!
Back to top Go down
https://thegreekduelists.forumgreek.com
sin
Administrator
Administrator
sin


Αριθμός μηνυμάτων : 1244
Reputation : 47
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-06-06
Τόπος : The Sanctuary in the Sky

Hobbies(aside yugioh): Empty
PostSubject: Re: Hobbies(aside yugioh):   Hobbies(aside yugioh): Icon_minitime1Sat 24 Sep 2011, 12:43

Κιθάρα, ζωγραφική, ενασχόληση με το pc - παιχνίδια strategy/moba/fps/mmorpg (παλιότερα), μπορει κ αλλα που δεν εχω σκεφτει, ενημέρωση μέσω internet - μουσική...
Ανα καιρούς διαβάζω βιβλία, ή ασχολούμαι με photoshop, μαθαίνω να γράφω electronic μουσική, φτιάχνω ένα 2d rpg game...αυτά τον τελευταίο καιρό!

Επίσης παίζω και αλλα παιχνίδια με κάρτες αλλα όχι όπως yugi και δεν αγοράζω κάρτες σε εκείνα...
Back to top Go down
Leon
Amateur
Amateur
Leon


Αριθμός μηνυμάτων : 148
Reputation : -1
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-08-28
Ηλικία : 29

Hobbies(aside yugioh): Empty
PostSubject: Re: Hobbies(aside yugioh):   Hobbies(aside yugioh): Icon_minitime1Sat 24 Sep 2011, 14:14

Basket,akouw fanatika Rock mousikh(kuriws klasikh),ps3-ps home,diavazw Mickey Mouse,vlepw diafora anime online kai bob sthn thlewrash,paizw poker,pou kai pou kanw skopovolh kai ena prosfato hobby pou arxisa einai beyblade meta apo parakolou8hsh ton anime Beyblade Metal Fusion kai Beyblade Metal Masters Razz autaaa


P.S. na xrhsimopoihsoume kai ta new emoticons pou mas evale o megas redgar

superman
Back to top Go down
Stiakas
Intermediate
Intermediate
Stiakas


Αριθμός μηνυμάτων : 366
Reputation : -13
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-09-06
Ηλικία : 25
Τόπος : Irakleio Kritis

Hobbies(aside yugioh): Empty
PostSubject: Re: Hobbies(aside yugioh):   Hobbies(aside yugioh): Icon_minitime1Sat 24 Sep 2011, 22:26

egw ta teleutea 2 xronia asxoloume poli me thn podilasia kurios me BMX kolpa kai diafora giauto tora exw cilo stamatisi na dinw pola leyfta sto yukioh kai dinw gia to polilato nikel zantes o skeletos ka8arisma ka8e mera einai koukla to podilataki kai asxoloume me ta drums ama arxisw na paizw akougwme se oli ti geitonia lol

afta gia mena
Back to top Go down
Sponsored content





Hobbies(aside yugioh): Empty
PostSubject: Re: Hobbies(aside yugioh):   Hobbies(aside yugioh): Icon_minitime1

Back to top Go down
 
Hobbies(aside yugioh):
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Yugioh: WAR!!!
» yugioh GX
» Yugioh Movie:
» Αστείες Yugioh εικόνες
» Yugioh The Abridged Movie 2:

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek Duelists :: Extra :: Off-Topic-
Jump to: