Greek Duelists
Καλωσήρθατε στους Greek Duelists. Με την εγγραφή σας θα μπορείτε να συμμετέχετε σε όλες τις συζητήσεις του forum μας, να κάνετε ανταλλαγές με αλλα members καθως και να συμμετέχετε σε online Yu-Gi-Oh! tournaments αλλα και αλλους διαγωνισμους οπως η κάρτα της εβδομάδας. Καλή Διασκέδαση!
Greek Duelists
Καλωσήρθατε στους Greek Duelists. Με την εγγραφή σας θα μπορείτε να συμμετέχετε σε όλες τις συζητήσεις του forum μας, να κάνετε ανταλλαγές με αλλα members καθως και να συμμετέχετε σε online Yu-Gi-Oh! tournaments αλλα και αλλους διαγωνισμους οπως η κάρτα της εβδομάδας. Καλή Διασκέδαση!
Greek Duelists
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dead & Gone
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Last but not least!

Go down 
AuthorMessage
Jimmare
Intermediate
Intermediate
Jimmare


Αριθμός μηνυμάτων : 432
Reputation : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-06-15

Last but not least! Empty
PostSubject: Last but not least!   Last but not least! Icon_minitime1Sat 03 Dec 2011, 16:28

Ωραια...

Σημερα λοιπον,αποφασισα μιας και παραταω το παιχνιδι για διακοπη 6-7 μηνων,να δοκιμασω την τυχη μου για τελευταια φορα στην καϊσσα,με το νεο,ανανεωμενο build στα monarch.Ας δουμε τι εγινε...

1ος γυρος (VS Machine-Agents) :

Ενταξει,οκ,το ξερω οτι το deck με machine δεν κανει πολλα..Απλα ειχε πεταξει μεσα jinzo/cyber και για αυτο το αποκαλουσε ετσι.Ηταν λιγο περιεργο deck αλλα εμενα μου βγηκε μια χαρα το χερι και στους δυο γυρους.Νικησα 2-0

1-0

2ος γυρος (VS Agents) :

Επισης,οχι full agents (με 3 herald κ.τ.λ.) αλλα εξισου καλο.Με πιεσε αρκετα αλλα αφου εφαγε 2 ladd με trago νεκροταφειο,οι κινησεις του ηταν περιορισμενες~Καλη μονομαχια παντως! 2-0 και εδω.

2-0

3ος γυρος (VS blackwings) :

Αυτο το deck το νικαω καθε φορα που παιζω monarch.Δεν εχω χασει ποτε.Θεϊκη ulti crow που με εσωσε απο vayu => armor master.Δεν ηταν δυσκολη μονομαχια,μονο μου ειχε σπασει τα νευρα με τα 2 swords (of revealing light) Τ_Τ

Τραβαγα μονο raiza και ετρωγε stall στα σπαθια του μεχρι να νικησω.Τα τραβηξε και στους 2 γυρους αλλα τελικα εχασε ;D 2-0 και σ'αυτο.

3-0

4ος γυρος (VS six sams)

Γ*** τα παντα! (και τα κοαλα αμα κατσει). Μου ειχε ερθει οτι πιο ακυρο πρωτο ενω το χερι του ηταν απιστευτο..
Ανοιγω πρωτο γυρο χερι με 2 raiza,1 caius,2 fader και ενα exchange.Ανοιγει με 1 dojo,1 warning,2 six samurai united,1 kizan και εναν kagemusha.Δεν χρειαζεται να μιλησω,ξερετε την συνεχεια..
Στο 2ο γυρο ανοιξε χερι με 1 fissure,1 gateway,1 warning,1 judgment,1 grandmaster και μια αλλη που δεν θυμαμαι.
Δεν θυμαμαι καν τι τραβηξα,αλλα εφαγα τα 2 solemn και εχασα ^^. 0-2

3-1

Ενω μου ελεγε κατι αηδιες οτι επειδη με νικησε (ενω ειχε 2 νικες) θα ανεβαινε θεσεις και θα εβγαινε πρωτος,χαιροταν ολη την ωρα~

Τελικα βρηκε τριτος και εγω δευτερος :DDD.Μου ειπαν να παρω ειτε 2 φακελακια οτι να'ναι ή 3 turbo pack.Ειπα 3 turbo pack και ανοιξα 1 debris super (θελω τιμη για οποιον ξερει ποσο παει).

Φοβερη μερα : Εδωσα κατι θηκες για gachi και καποιες common και jinzo + d.d. warrior lady gold για rai-oh gold + heavy storm super απο mrd.

Ειμασταν 9 παιδια και οι 6 πηραν φακελακια Τ_Τ Μονο εγω ανοιξα holo Troll

Ολοι οι υπολοιποι ειχαν παει σε ενα ξενοδοχειο ή κατι τετοιο...Δεν ξερω βασικα.Παντως 3 turbo pack πριν αποσυρθω ηταν κορυφη. =3
Back to top Go down
 
Last but not least!
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek Duelists :: Άρθρα :: Tournament Reports-
Jump to: