Greek Duelists
Καλωσήρθατε στους Greek Duelists. Με την εγγραφή σας θα μπορείτε να συμμετέχετε σε όλες τις συζητήσεις του forum μας, να κάνετε ανταλλαγές με αλλα members καθως και να συμμετέχετε σε online Yu-Gi-Oh! tournaments αλλα και αλλους διαγωνισμους οπως η κάρτα της εβδομάδας. Καλή Διασκέδαση!
Greek Duelists
Καλωσήρθατε στους Greek Duelists. Με την εγγραφή σας θα μπορείτε να συμμετέχετε σε όλες τις συζητήσεις του forum μας, να κάνετε ανταλλαγές με αλλα members καθως και να συμμετέχετε σε online Yu-Gi-Oh! tournaments αλλα και αλλους διαγωνισμους οπως η κάρτα της εβδομάδας. Καλή Διασκέδαση!
Greek Duelists
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dead & Gone
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Anti-blackwing deck!

Go down 
2 posters
AuthorMessage
vlady
Newbie
Newbie



Αριθμός μηνυμάτων : 4
Reputation : 0
Ημερομηνία εγγραφής : 2012-08-10

Anti-blackwing deck! Empty
PostSubject: Anti-blackwing deck!   Anti-blackwing deck! Icon_minitime1Fri 10 Aug 2012, 00:17

Γεια σας παιδια!Θα ηθελα παρακαλω αν μπορουσε καποιος να μου προτεινει ενα deck που να μπορει να σταματησει τα blackwings!
Ευχαριστω πολυ!

(Μπορειται να μου προτεινεται ακομα και πανακριβες και πολυ προσφατες καρτες,διοτι το deck to θελω για ενα free ygo game στο ιντερνετ.Οποιος θελει λινκ μπορει να μου στειλει προσωπικο μηνυμα)
Back to top Go down
Undbiter96
Moderator
Moderator
Undbiter96


Αριθμός μηνυμάτων : 1354
Reputation : 44
Ημερομηνία εγγραφής : 2012-01-15
Ηλικία : 27
Τόπος : Somewhere near the Shadow Realm

Anti-blackwing deck! Empty
PostSubject: Re: Anti-blackwing deck!   Anti-blackwing deck! Icon_minitime1Fri 10 Aug 2012, 00:24

Όλα τα τωρινα meta όπως Inzektors, Chaos Dragons, Hieratic, Dino Rabbit, Heroes και πολλά άλλα decks νικάει τα Blackwings για πλάκα. Γενικά τα Blackwings είναι πολύ αδύναμα σε αυτό το format και πιθανόν σε κάθε άλλο format από δω και πέρα.
Back to top Go down
https://thegreekduelists.forumgreek.com/forum
 
Anti-blackwing deck!
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Blackwing Deck
» blackwing deck
» Nordic Deck or Agent-Fairy Deck?
» blackwing
» Machine deck

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek Duelists :: Yu-Gi-Oh! TCG :: Συζητήσεις για Deck-
Jump to: