Greek Duelists
Καλωσήρθατε στους Greek Duelists. Με την εγγραφή σας θα μπορείτε να συμμετέχετε σε όλες τις συζητήσεις του forum μας, να κάνετε ανταλλαγές με αλλα members καθως και να συμμετέχετε σε online Yu-Gi-Oh! tournaments αλλα και αλλους διαγωνισμους οπως η κάρτα της εβδομάδας. Καλή Διασκέδαση!
Greek Duelists
Καλωσήρθατε στους Greek Duelists. Με την εγγραφή σας θα μπορείτε να συμμετέχετε σε όλες τις συζητήσεις του forum μας, να κάνετε ανταλλαγές με αλλα members καθως και να συμμετέχετε σε online Yu-Gi-Oh! tournaments αλλα και αλλους διαγωνισμους οπως η κάρτα της εβδομάδας. Καλή Διασκέδαση!
Greek Duelists
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dead & Gone
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Τι κάνετε τώρα ;

Go down 
+27
tocaras
mariosg71
Blessed by Void
Jacknight
nimaj
Leon
John Doe
Stiakas
Jimmare
Kostas783
StNiCk
Stem
Eatos
Witch-King of Angmar
Πορτοκάλι
ace94
Blaze
ximen
Shock
Terraplant
sin
redgar
Kauko
House
Winduct
Chaos714
Vem
31 posters
Go to page : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next
AuthorMessage
Vem
Veteran
Veteran
Vem


Αριθμός μηνυμάτων : 705
Reputation : 34
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-06-03
Ηλικία : 26
Τόπος : Look behind you

Τι κάνετε τώρα ; - Page 20 Empty
PostSubject: Τι κάνετε τώρα ;   Τι κάνετε τώρα ; - Page 20 Icon_minitime1Sun 19 Jun 2011, 23:03

First topic message reminder :

Ήταν θεικό topic! Razz Και το ξανανοίγω.
Back to top Go down
https://thegreekduelists.forumgreek.com

AuthorMessage
Kauko
Experienced
Experienced
Kauko


Αριθμός μηνυμάτων : 1233
Reputation : 15
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-06-06
Ηλικία : 30
Τόπος : στις καρδιές σας

Τι κάνετε τώρα ; - Page 20 Empty
PostSubject: Re: Τι κάνετε τώρα ;   Τι κάνετε τώρα ; - Page 20 Icon_minitime1Tue 18 Oct 2011, 01:06

^την αλλη φορα να βαλετε κολλα στις κλειδαριες να μην μπορει να μπει μεσα το κλειδι... Laughing
Back to top Go down
Stiakas
Intermediate
Intermediate
Stiakas


Αριθμός μηνυμάτων : 366
Reputation : -13
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-09-06
Ηλικία : 25
Τόπος : Irakleio Kritis

Τι κάνετε τώρα ; - Page 20 Empty
PostSubject: Re: Τι κάνετε τώρα ;   Τι κάνετε τώρα ; - Page 20 Icon_minitime1Tue 18 Oct 2011, 13:16

xaxaxa kalo 8a to exw upocin mou
Back to top Go down
Jimmare
Intermediate
Intermediate
Jimmare


Αριθμός μηνυμάτων : 432
Reputation : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-06-15

Τι κάνετε τώρα ; - Page 20 Empty
PostSubject: Re: Τι κάνετε τώρα ;   Τι κάνετε τώρα ; - Page 20 Icon_minitime1Tue 18 Oct 2011, 14:20

Βλεπω κατεστραμενα ελληνικα ενα ποστ πιο πανω..

διαβαζω ιστορια. 3 διαγωνισματα σημερα στο φροντιστηριο. -.-
Back to top Go down
redgar
Administrator
Administrator
redgar


Αριθμός μηνυμάτων : 1461
Reputation : 57
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-06-06
Ηλικία : 30
Τόπος : Αθηνα

Τι κάνετε τώρα ; - Page 20 Empty
PostSubject: Re: Τι κάνετε τώρα ;   Τι κάνετε τώρα ; - Page 20 Icon_minitime1Tue 18 Oct 2011, 15:49

Βαριεμαι του θανατα...πραγματικα τωρα θα ηθελα να ειχα κατι να διαβασω ακομα και αν ηταν μαθηματα :/
Back to top Go down
https://thegreekduelists.forumgreek.com
Kauko
Experienced
Experienced
Kauko


Αριθμός μηνυμάτων : 1233
Reputation : 15
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-06-06
Ηλικία : 30
Τόπος : στις καρδιές σας

Τι κάνετε τώρα ; - Page 20 Empty
PostSubject: Re: Τι κάνετε τώρα ;   Τι κάνετε τώρα ; - Page 20 Icon_minitime1Tue 18 Oct 2011, 15:53

RAVE ^ Wink
Back to top Go down
redgar
Administrator
Administrator
redgar


Αριθμός μηνυμάτων : 1461
Reputation : 57
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-06-06
Ηλικία : 30
Τόπος : Αθηνα

Τι κάνετε τώρα ; - Page 20 Empty
PostSubject: Re: Τι κάνετε τώρα ;   Τι κάνετε τώρα ; - Page 20 Icon_minitime1Tue 18 Oct 2011, 16:23

Surprised το εβαλα το cd αλλα μου εκανε κολπακια και βαριομουν να το ψαξω περετερω. Ισως να ξανα ασχοληθω
Back to top Go down
https://thegreekduelists.forumgreek.com
Vem
Veteran
Veteran
Vem


Αριθμός μηνυμάτων : 705
Reputation : 34
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-06-03
Ηλικία : 26
Τόπος : Look behind you

Τι κάνετε τώρα ; - Page 20 Empty
PostSubject: Re: Τι κάνετε τώρα ;   Τι κάνετε τώρα ; - Page 20 Icon_minitime1Wed 19 Oct 2011, 09:13

Πήγα σχολείο τζάμπα. Ούτε μια ώρα μάθημα -.-
Back to top Go down
https://thegreekduelists.forumgreek.com
nimaj
Intermediate
Intermediate
nimaj


Αριθμός μηνυμάτων : 83
Reputation : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-10-04
Τόπος : Ρέθυμνο Κρήτης

Τι κάνετε τώρα ; - Page 20 Empty
PostSubject: Re: Τι κάνετε τώρα ;   Τι κάνετε τώρα ; - Page 20 Icon_minitime1Wed 19 Oct 2011, 09:15

Καλημέρα. Με τις απεργίες κ.λ.π. μου φαίνεται ότι θα έχει "κόσμο" στο forum σήμερα το πρωί...!!
Back to top Go down
Jimmare
Intermediate
Intermediate
Jimmare


Αριθμός μηνυμάτων : 432
Reputation : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-06-15

Τι κάνετε τώρα ; - Page 20 Empty
PostSubject: Re: Τι κάνετε τώρα ;   Τι κάνετε τώρα ; - Page 20 Icon_minitime1Wed 19 Oct 2011, 09:42

Vem wrote:
Πήγα σχολείο τζάμπα. Ούτε μια ώρα μάθημα -.-

Δεν πηγα καν,χαχαχα!

Περιμενω τον Λαερτη για να μου δωσει μια veiler και μια blossom.

Παιζει να ειναι ο τριτος που ταλαιπωρω ο οποιος θα ερθει γλυφαδα για ανταλλαγη. ^^
Back to top Go down
nimaj
Intermediate
Intermediate
nimaj


Αριθμός μηνυμάτων : 83
Reputation : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-10-04
Τόπος : Ρέθυμνο Κρήτης

Τι κάνετε τώρα ; - Page 20 Empty
PostSubject: Re: Τι κάνετε τώρα ;   Τι κάνετε τώρα ; - Page 20 Icon_minitime1Wed 19 Oct 2011, 09:49

Εσείς εκεί πάνω, στην Αθήνα, είστε πολύ τυχεροί...
Όλοι κάπου εκεί γύρω είσαστε και μπορείτε να βρίσκεστε, άσε που έχετε και 100 οργανωμένες KAISSA που μπορείτε να πηγαίνετε και να αποκτάτε εμπειρία.
Εμείς εδώ στην Κρήτη και ειδικά στο Ρέθυμνο που είμαι εγώ, είμαστε καταδικασμένοι εις θάνατον....
Back to top Go down
Jimmare
Intermediate
Intermediate
Jimmare


Αριθμός μηνυμάτων : 432
Reputation : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-06-15

Τι κάνετε τώρα ; - Page 20 Empty
PostSubject: Re: Τι κάνετε τώρα ;   Τι κάνετε τώρα ; - Page 20 Icon_minitime1Wed 19 Oct 2011, 09:57

nimaj wrote:
Εσείς εκεί πάνω, στην Αθήνα, είστε πολύ τυχεροί...
Όλοι κάπου εκεί γύρω είσαστε και μπορείτε να βρίσκεστε, άσε που έχετε και 100 οργανωμένες KAISSA που μπορείτε να πηγαίνετε και να αποκτάτε εμπειρία.
Εμείς εδώ στην Κρήτη και ειδικά στο Ρέθυμνο που είμαι εγώ, είμαστε καταδικασμένοι εις θάνατον....

Φιλε Κρητικε,πιστεψε με,θα προτιμουσα να συναιβενε το αντιθετο.

Γιατι?

Γιατι το yugioh ειναι ενας εθισμος,ενα εμπορικο παιχνιδι που μονο θελει να σου παιρνει λεφτα.Σε απλα ελληνικα,παιδικος τσογος.

Κοβουν τις παλιες καρτες για να αγορασεις καινουργιες. 3-4 χρονια που παιζω με τα λεφτα που εχω δωσει μονο στο yugioh,θα μπορουσα να ειχα παρει ενα σωρο αλλα πραγματα.

Δεν ειμαι και δα μεγαλος παιχτης,αλλα υπαρχουν αλλοι που εχουν χαλασει 3000-4000 ευρω για οτι εχουν και δεν τα παιρνουν ποτε πισω.Το μονο καλο ειναι οτι μπορεις να πουλας και να βγαζεις ενα μερος το χρηματων. ^^

Πιστεψε με,καλυτερα ειναι στο DN.Δεν πληρωνεις και εχεις οτι θελεις.

Ξοδεψε τα λεφτα σου καπου που πραγματικα να το αξιζει. ^^
Back to top Go down
Blaze
Intermediate
Intermediate



Αριθμός μηνυμάτων : 137
Reputation : 10
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-06-06

Τι κάνετε τώρα ; - Page 20 Empty
PostSubject: Re: Τι κάνετε τώρα ;   Τι κάνετε τώρα ; - Page 20 Icon_minitime1Wed 19 Oct 2011, 11:09

lathos kaneis ta 3000-4000 ta dinoun kati kakomathimena mikra plousiopaida, oi pronoitikoi paiktes frontizoun na pairnoun tis kartes pou tha anevei i a3ia tous sto mellon kata poli se geloia posa kai tis poulane meta 3plasia i 4plasia.vlepe tour guide px poli prosfato paradeigma.sto sneak ekane 40 kai meta pige 200.episis polloi paiktes vgazoun arketa kerdi apo to yugi,kathws poulane polles kartes.proswpika leyta gia kartes eixa dwsei mono gia na vgalw to prwto mou deck,meta apo ekei kai pera me kala trades + ta tournoua dn edina leyta peran twn simmetoxwn,tis opoies kai aytes edw kai 1 xrono tis kaliptw me store credit(3erw stin athina dn to exete ayto to pragma,apla ekana mia anafora).episis ipirxan arketes fores pou giriza se mia vdomada spiti me 200 evrw,me 100 klp kai sigoura iparxoun alloi pou girizoun kai parapanw,dn lew oti panta poulaw,apla iparxoun diastimata pou iparxei megali zitisi.
Back to top Go down
nimaj
Intermediate
Intermediate
nimaj


Αριθμός μηνυμάτων : 83
Reputation : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-10-04
Τόπος : Ρέθυμνο Κρήτης

Τι κάνετε τώρα ; - Page 20 Empty
PostSubject: Re: Τι κάνετε τώρα ;   Τι κάνετε τώρα ; - Page 20 Icon_minitime1Wed 19 Oct 2011, 12:35

Φίλοι μου, δεν το λέω από πλευράς πόσα δίνω ή πόσα βγάζω από τις κάρτες. Αν με ρωτήσετε προσωπικά, έχω δώσει αρκετά χρήματα, σε μεγάλο βάθος χρόνου βέβαια, τα οποία σίγουρα αν τα διέθετα αλλού θα έπαιρνα άλλα πράγματα καλύτερα, αλλά δεν το μετανιώνω. Το πόσα χρήματα διαθέτει ο καθένας ή το πως θα διαχειριστεί τις κάρτες του για συλλογή ή για κέρδος ή για οτιδήποτε, είναι δικό του θέμα. Δεν μπορούμε να το κρίνουμε εμείς. Έτσι και αλλιώς, όλα γίνονται εμπορικά την σήμερον ημέρα. Ακόμα και η εκκλησία, είναι "μαγαζί" πολυτελείας....
Αυτό που μου λείπει και θέλω και ζητάω, είναι η προσωπική επαφή με άλλους fun του YuGiOh. Τουρνουά Live, δεν έχω παίξει ποτέ και είναι κάτι που με χαλάει. Καλά είναι και στο DN , μιλάς και με τον άλλο, δεν είναι τελείως απρόσωπο, αλλά δεν βλέπεις τις αντιδράσεις του, δε μπορείς να σχολιάσεις, να γελάσεις, να είναι άλλοι γύρω σου να σε εμψυχώνουν, παρά πρέπει ότι θέλεις, να προλάβεις να το γράψεις, να προλάβεις να ενεργοποιήσεις την κάρτα που θέλεις και ταυτόχρονα να σκεφτείς πως θα γράψεις τι για να μην παρεξηγηθείς....
Back to top Go down
Jimmare
Intermediate
Intermediate
Jimmare


Αριθμός μηνυμάτων : 432
Reputation : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-06-15

Τι κάνετε τώρα ; - Page 20 Empty
PostSubject: Re: Τι κάνετε τώρα ;   Τι κάνετε τώρα ; - Page 20 Icon_minitime1Wed 19 Oct 2011, 12:53

Φιλε minaj,δεν διαφωνω.Μαλιστα,συμφωνω απολυτα περι την διαχειρηση χρηματων.Ομως οι καρτες ειναι ενα παιχνιδι.Ναι,ειναι ωραια να εχεις ενα πακο χρυσες καρτες ή να κερδιζεις στα πρωταθληματα.Αλλα οταν αποστασιοποιηθεις για λιγο απο το παιχνιδι,τοτε βλεπεις το λαθος.Οσο εισαι μεσα σ'αυτο,παραμενεις θυμα.

Εφυγα για λγιο και εστελνα λιστες σε ολο το ιντερνετ,μηπως πουληθουν οι καρτες μου και βγαλω καποια λεφτα...Τελικα,μια μερα ο παναγιωτης (kauko) μου ειπε ξαναελα στο forum.Δεν τον ακουσα.Ομως συνεχισα (και που για πολυ καιρο συναιβενε) να βλεπω βιντεο στο youtube με μονομαχιες,τεχνικες,κολπα και γενικοτερα καινουργιες καρτες.Μια μερα μπηκα στο dn,ξαναενιωσα την γλυκια νικη και ξαναμπηκα στο παιχνιδι.

Δεν ειναι κακο να παιζεις,ειναι κακο που ειναι τοσο ακριβο.Αν οι καρτες,οχι μονο οι μονες,αλλα και τα φακελακια,ειχαν μιση τιμη,τωρα θα ειμασταν υπερχαρουμενοι.Δηλαδη οταν ενα κουτι κανει 90 ευρω,επεφτε στα 45,θα ηταν πολυ καλυτερα.

Π.χ. tour guide / trishula. Και οι δυο ακριβες (καλα,η tour guide 4 φορες παραπανω,αλλα λεμε για το καινουργιο format) ομως στην μιση τιμη θα ηταν υπεροχα...Με μιση τιμη θα ηταν σαν να παιζαμε dn! Δεν θα χαλαγαμε πολλα λεφτα και θα ειχε ο καθενας οτι deck ηθελε.Τωρα,τα πλουσιοπαιδα σηκωνουν τα μεγαλα tour και οι υπολοιποι παιζουν με οτι εχουν.Παιδια εχουν χασει επειδη δεν ειχαν ας πουμε λεφτα για veiler ή συγκεκριμενα synchro...

Ο ανταγωνισμος μειωνεται στο μισο λογω της τιμης και μονο.Η konami ειναι τοσο απληστη,που παρ'ολα τα λεφτα που κερδισε (γιατι,για να ειμαστε ρεαλιστες,ολο ο κοσμος παιζει yugioh) δεν μπορει εστω για λιγο να μειωσει τις τιμες.Θελει μονο να κερδιζει.

Οσο για το τουρνουα live κ.τ.λ. δυστυχως να εισαι μονος σου ειναι απαισιο...

Το θεμα ομως ειναι στους φιλους και στην μοδα.Εγω στην γειτονια μου ημουν ο πρωτος που αρχισε yugioh (τελειως μονος μου στην αρχη) και σιγα σιγα το εμαθαν και οι υπολοιποι με δικες μου παροτρυνσεις και αρχισαμε.Ετσι και τα anime,έτσι και τα online παιχνιδια.
Δεν σου λεω οτι το yugioh θα τους αρεσει.Αλλα αν εχεις φιλους,μπορεις να τους το δειξεις (ή εστω ηλεκτρονικα) και να αρχισετε.

Επισης,αν εισαι πανω απο 18,μπορεις ανετα να παραγγελνεις καρτες απο το ιντερνετ ή να κανεις οτι και ο redgar.Ηρθε αθηνα και επαιξε tour γλυφαδα και χαλανδρι.Ειχε και στη Θεσσαλονικη,ενταξει.Αλλα λογω σπουδων ηρθε εδω και ειναι μια χαρα.Μπορεις να κανεις το ιδιο και εσυ,το θεμα ειναι ομως πως και ποτε.

Απο εκει και περα,οι επιλογες δικες σου,δικες σου και οι καρτες.

Καλη τυχη και θα βοηθησουμε οσο μπορουμε.

Υ.Γ. Για τους admin/mod που ισως το θεωρησουν spam (ολη αυτη την συζητηση Ή γενικοτερα οτι κανουμε εδω μεσα),πιστευω πως αυτο το topic μαλλον θα πρεπει να ειναι πιο γενικο εκτος απο το τι κανουμε τωρα...Δεν ξερω,απλως ετσι φαινεται.
Back to top Go down
redgar
Administrator
Administrator
redgar


Αριθμός μηνυμάτων : 1461
Reputation : 57
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-06-06
Ηλικία : 30
Τόπος : Αθηνα

Τι κάνετε τώρα ; - Page 20 Empty
PostSubject: Re: Τι κάνετε τώρα ;   Τι κάνετε τώρα ; - Page 20 Icon_minitime1Wed 19 Oct 2011, 14:37

Νταξει χαλαρωστε δεν θα πεσουν ποινες. Πρεπει που και που να γινονται τετοιες συζητησεις. Εχουμε εδω αρκετους καλους παικτες που μπορουν να σε βοηθησουν Nimaj και με τον καιρο θα πας και εσυ σε live τουρνουα.Ολοι απο εκει ξεκινησαμε πεζαμε μονοι μας και μετα ενταχθηκαμε στο κλιμα.

Και κατι ασχετο που θυμηθηκα τωρα στα πρωτα locals της ζωης μου ειχα δωσει Brionac στον Blaze για Elemental Heroes(τοτε δεν τον ηξερα πρωσοπικα) Razz
Back to top Go down
https://thegreekduelists.forumgreek.com
nimaj
Intermediate
Intermediate
nimaj


Αριθμός μηνυμάτων : 83
Reputation : 3
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-10-04
Τόπος : Ρέθυμνο Κρήτης

Τι κάνετε τώρα ; - Page 20 Empty
PostSubject: Re: Τι κάνετε τώρα ;   Τι κάνετε τώρα ; - Page 20 Icon_minitime1Wed 19 Oct 2011, 14:45

Μάλλον πως παρεξηγήθηκα και δεν καταλάβατε τι θέλω να πω.
Αυτό που θέλω να πω είναι ότι εάν εσείς εκεί στην Αθήνα θέλετε να πάτε κάπου όπου θα βρείτε και άλλους λάτρεις του παιχνιδιού, για καφέ - παιχνίδι - συζητήσεις κ.λ.π. έχετε πολλές επιλογές σε αντίθεση με εμένα που δεν έχω τέτοια επιλογή εδώ στο Ρέθυμνο και πρέπει να τρέχω στο Ηράκλειο (85χλμ μακριά) που και εκεί δεν πρέπει να είναι πολύ οργανωμένα πράγματα.
Καλά είναι που τα λέμε εδώ, αλλά θα προτιμούσα να καθόμαστε σε ένα τραπέζι όλοι μαζί, να πίνουμε τον καφέ μας και να τα λέμε σε πιο προσωπικό επίπεδο.

Όσο για τα τουρνουά, και τις κάρτες και το κόστος που έχουν, δε με ενοχλεί να παίζουμε μέσω DN, αλλά να είμαστε στο ίδιο τραπέζι με τα laptop μας πλάτη - πλάτη και να παίζουμε. Έτσι θα είναι κάτι πιο live πιο προσωπικό...

Ελπίζω να καταλάβατε τώρα τι ήθελα αρχικά να πω...
Back to top Go down
Blaze
Intermediate
Intermediate



Αριθμός μηνυμάτων : 137
Reputation : 10
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-06-06

Τι κάνετε τώρα ; - Page 20 Empty
PostSubject: Re: Τι κάνετε τώρα ;   Τι κάνετε τώρα ; - Page 20 Icon_minitime1Wed 19 Oct 2011, 15:07

redgar wrote:


Και κατι ασχετο που θυμηθηκα τωρα στα πρωτα locals της ζωης μου ειχα δωσει Brionac στον Blaze για Elemental Heroes(τοτε δεν τον ηξερα πρωσοπικα) Razz

akomi ton exw ayton ton brio...sovara tr akomi me ekeinon ton brio pezw Very Happy
Back to top Go down
Stiakas
Intermediate
Intermediate
Stiakas


Αριθμός μηνυμάτων : 366
Reputation : -13
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-09-06
Ηλικία : 25
Τόπος : Irakleio Kritis

Τι κάνετε τώρα ; - Page 20 Empty
PostSubject: Re: Τι κάνετε τώρα ;   Τι κάνετε τώρα ; - Page 20 Icon_minitime1Wed 19 Oct 2011, 15:25

ok kai egw re paizia exw kanei la8os olou tou protarides tous kleboun gia paradigma kai egw eixa dosei 1 triusula gia 15 euro den to i3era oti tote ekane 70 ti na kanoume kai egw klecei pio mikrous eixa parei 1 black rose secret kai 1 titanial mono 5 euro
Back to top Go down
Terraplant
Lucifer's Disciple
Lucifer's Disciple
Terraplant


Αριθμός μηνυμάτων : 666
Reputation : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-06-07
Ηλικία : 29
Τόπος : Hellvault

Τι κάνετε τώρα ; - Page 20 Empty
PostSubject: Re: Τι κάνετε τώρα ;   Τι κάνετε τώρα ; - Page 20 Icon_minitime1Wed 19 Oct 2011, 15:31

Βλέπω την συζήτηση από πάνω και λυπάμαι τα περισσότερα λεφτά που έχω δώσει σε booster packs (αν και άνοιξα 2 DSF).

Επίσης κλαίω με την sig του Kauko. Θα φέρω τον Shigeru Miyamoto να σε δείρει.
Back to top Go down
redgar
Administrator
Administrator
redgar


Αριθμός μηνυμάτων : 1461
Reputation : 57
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-06-06
Ηλικία : 30
Τόπος : Αθηνα

Τι κάνετε τώρα ; - Page 20 Empty
PostSubject: Re: Τι κάνετε τώρα ;   Τι κάνετε τώρα ; - Page 20 Icon_minitime1Wed 19 Oct 2011, 15:55

Nimaj και εμενα τα locals που πηγα τελευταια φορα 85 χιλιομετρα μακρια ητανε(αλλα εχουμε μετρο εδω Razz )


Χαιρω πολυ και εγω θα ηθελα να γινοτανε αυτο που λες αλλα δεν υπαρχει τετοια δυνατοτητα. Πολελς φορες ειπα να κανουμε φορουμοσυναντηση αλλα παντα οι απαντησεις ητανε ειρωνικες. Οποτε Dn και παλι Dn Razz


@Blaze: Εμ τι δεν αλλαζονται τετοιοι Brio Very Happy
Back to top Go down
https://thegreekduelists.forumgreek.com
Vem
Veteran
Veteran
Vem


Αριθμός μηνυμάτων : 705
Reputation : 34
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-06-03
Ηλικία : 26
Τόπος : Look behind you

Τι κάνετε τώρα ; - Page 20 Empty
PostSubject: Re: Τι κάνετε τώρα ;   Τι κάνετε τώρα ; - Page 20 Icon_minitime1Wed 19 Oct 2011, 16:09

redgar wrote:
Nimaj και εμενα τα locals που πηγα τελευταια φορα 85 χιλιομετρα μακρια ητανε(αλλα εχουμε μετρο εδω Razz )


Χαιρω πολυ και εγω θα ηθελα να γινοτανε αυτο που λες αλλα δεν υπαρχει τετοια δυνατοτητα. Πολελς φορες ειπα να κανουμε φορουμοσυναντηση αλλα παντα οι απαντησεις ητανε ειρωνικες. Οποτε Dn και παλι Dn Razz


@Blaze: Εμ τι δεν αλλαζονται τετοιοι Brio Very Happy

20-25 χιλιομετρα, και εχεις διπλα 4-5 χλμ καισσα.

Dun lie red.
Back to top Go down
https://thegreekduelists.forumgreek.com
Jimmare
Intermediate
Intermediate
Jimmare


Αριθμός μηνυμάτων : 432
Reputation : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-06-15

Τι κάνετε τώρα ; - Page 20 Empty
PostSubject: Re: Τι κάνετε τώρα ;   Τι κάνετε τώρα ; - Page 20 Icon_minitime1Wed 19 Oct 2011, 16:17

redgar wrote:
Χαιρω πολυ και εγω θα ηθελα να γινοτανε αυτο που λες αλλα δεν υπαρχει τετοια δυνατοτητα. Πολελς φορες ειπα να κανουμε φορουμοσυναντηση

Αυτα,μονο εγω τα κανονιζω >Very Happy

Εχω συναντηθει με εσενα,τον sin και σε λιγο καιρο τον λαερτη. =3

Τωρα οι περισσοτεροι ειστε θεσσαλονικη και τρωσε μπουγατσες με κερια οποτε ειναι λιγο δυσκολο...

Ή πρεπει καποιος απο αθηνα να ερθει εκει για να συναντηθουμε (τουλαχιστον) 5 ατομα απο 'δω μεσα ;P
Back to top Go down
Kauko
Experienced
Experienced
Kauko


Αριθμός μηνυμάτων : 1233
Reputation : 15
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-06-06
Ηλικία : 30
Τόπος : στις καρδιές σας

Τι κάνετε τώρα ; - Page 20 Empty
PostSubject: Re: Τι κάνετε τώρα ;   Τι κάνετε τώρα ; - Page 20 Icon_minitime1Wed 19 Oct 2011, 16:18

οταν ανεβει ο red θα σας βαλει στη βαλιτσα του και θα κανουμε συναντηση εδω πανω Αθηναιοι-Θεσσαλονικεις
Back to top Go down
redgar
Administrator
Administrator
redgar


Αριθμός μηνυμάτων : 1461
Reputation : 57
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-06-06
Ηλικία : 30
Τόπος : Αθηνα

Τι κάνετε τώρα ; - Page 20 Empty
PostSubject: Re: Τι κάνετε τώρα ;   Τι κάνετε τώρα ; - Page 20 Icon_minitime1Wed 19 Oct 2011, 16:31

Θεσσαλονικεις ειμαστε 6(Terra,Blaze,Kauko,Εγω,Tocaras,Jacknight) και (δυστυχως) τους ξερω ολους απο κοντα.

Απο Αθηνα ειδα μονο τον Jimmare και τον Χιμεν ως τωρα.

Αθηνα ομως ειμαστε: Chaos,WitchKing,Ximen,Jimmare,Ace,Vem,Sin(οταν ανεβενει),Laertis οποτε κανουμε καλη συναντηση Surprised

Και Vem το χαλανδρι ειναι 25κμ η γλυφαδα ειναι κοντα 90...


Last edited by redgar on Wed 19 Oct 2011, 18:57; edited 1 time in total
Back to top Go down
https://thegreekduelists.forumgreek.com
Jimmare
Intermediate
Intermediate
Jimmare


Αριθμός μηνυμάτων : 432
Reputation : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-06-15

Τι κάνετε τώρα ; - Page 20 Empty
PostSubject: Re: Τι κάνετε τώρα ;   Τι κάνετε τώρα ; - Page 20 Icon_minitime1Wed 19 Oct 2011, 17:50

Αν το σκεφτειτε,ειμαστε 7 στις 2 μεγαλουπολεις!

Αλλα δυσκολο,μια απο τις δυο ''ομαδες'' πρεπει να μετακινηθει για να βρεθουμε ολοι μαζι.

Πρωταθλημα με 14 ατομα,με ximen,laerti και redgar.

Απλα τελειο?
Back to top Go down
Sponsored content





Τι κάνετε τώρα ; - Page 20 Empty
PostSubject: Re: Τι κάνετε τώρα ;   Τι κάνετε τώρα ; - Page 20 Icon_minitime1

Back to top Go down
 
Τι κάνετε τώρα ;
Back to top 
Page 20 of 40Go to page : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Τι κάνετε τώρα ;
» Tι τραγουδι ακουτε τωρα?
» Tί deck φτιάχνετε (ή σκέφτεστε να φτιάξετε) τώρα;
» Τι κάρτα φτιάχνετε ή σκέφτεστε να φτιάξετε τώρα;

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek Duelists :: Extra :: Off-Topic-
Jump to: