Greek Duelists
Καλωσήρθατε στους Greek Duelists. Με την εγγραφή σας θα μπορείτε να συμμετέχετε σε όλες τις συζητήσεις του forum μας, να κάνετε ανταλλαγές με αλλα members καθως και να συμμετέχετε σε online Yu-Gi-Oh! tournaments αλλα και αλλους διαγωνισμους οπως η κάρτα της εβδομάδας. Καλή Διασκέδαση!
Greek Duelists
Καλωσήρθατε στους Greek Duelists. Με την εγγραφή σας θα μπορείτε να συμμετέχετε σε όλες τις συζητήσεις του forum μας, να κάνετε ανταλλαγές με αλλα members καθως και να συμμετέχετε σε online Yu-Gi-Oh! tournaments αλλα και αλλους διαγωνισμους οπως η κάρτα της εβδομάδας. Καλή Διασκέδαση!
Greek Duelists
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dead & Gone
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Game of Thrones

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Kauko
Experienced
Experienced
Kauko


Αριθμός μηνυμάτων : 1233
Reputation : 15
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-06-06
Ηλικία : 30
Τόπος : στις καρδιές σας

Game of Thrones Empty
PostSubject: Game of Thrones   Game of Thrones Icon_minitime1Tue 23 Jul 2013, 00:39

Δημοφιλέστατη σειρά και θέμα συζήτησης σε διάφορα φόρουμ και όχι μόνο. Είναι το πιο υψηλά βαθμολογημένο show στο imdb. Δεν την είχα δει μέχρι αυτό το καλοκαίρι (3 σεζον έχει) αλλά μετά από συστάσεις φίλωv την είδα και με τράβηξε, παρά το πολύ αίμα και τη βία που δεν την προτιμώ στις σειρές και τα anime/manga μου (εκτός από το Kamisama no iutoori).

Ποιοι την βλέπουν και ποιοι όχι και γιατί;

Τι σας αρέσει και τι θα αλλάζατε;

Προσοχή στα σπόλιερ αν κάποιος έχει διαβάσει τα βιβλία (λέμε τώραxD )
Back to top Go down
Πορτοκάλι
The Invincible Superman
The Invincible Superman
Πορτοκάλι


Αριθμός μηνυμάτων : 575
Reputation : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-06-07

Game of Thrones Empty
PostSubject: Re: Game of Thrones   Game of Thrones Icon_minitime1Tue 23 Jul 2013, 14:34

Είδα το πρώτο επεισόδιο(δεν είμαι σίγουρος αν ήταν το πρώτο αυτό που κατέβασα, κάτι χιόνια και κάτι κρανία είδα). Παραλίγο να με πάρει ο ύπνος από την βαρεμάρα. Βέβαια μπορεί να ήταν απλά ένα κακό πρώτο επεισόδιο άλλα ο κύριος λόγος που δεν με εντυπωσίασε είναι ότι δεν μου άρεσαν ποτέ αυτά τα "μεσαιωνικά" με τις βασίλισσες και τους ιππότες. Ούτε το LOTR μου άρεσε παρόλο που όλη η τριλογία είναι στις 20 καλύτερες της IMDb. Πάντως όσους ξέρω που το έχουν δει τους άρεσε πολύ.
Back to top Go down
sin
Administrator
Administrator
sin


Αριθμός μηνυμάτων : 1244
Reputation : 47
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-06-06
Τόπος : The Sanctuary in the Sky

Game of Thrones Empty
PostSubject: Re: Game of Thrones   Game of Thrones Icon_minitime1Tue 23 Jul 2013, 14:42

Εχω δει οσο εχει βγει μεχρι τωρα. Γενικότερα δεν πολυβλέπω σειρές (περα απο anime εννοώ) αλλα για το συγκεκριμένο μου έκανε πλύση εγκεφάλου ενας φίλος μουRazz

Καλο μου φάνηκε μεχρι τώρα.
Spoiler:
Με την ιστορία που εχει θα το διάβαζα άνετα σαν βιβλίο.
Back to top Go down
Vem
Veteran
Veteran
Vem


Αριθμός μηνυμάτων : 705
Reputation : 34
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-06-03
Ηλικία : 26
Τόπος : Look behind you

Game of Thrones Empty
PostSubject: Re: Game of Thrones   Game of Thrones Icon_minitime1Tue 23 Jul 2013, 15:03

Εχω δει την πρωτη season με παρεα. Μarathon. Καταλαβενω γιατι αρεσει, ειναι ο ιδιος λογος που βλεπονται πολυ ανιμε με action και ecchi τυπου HotD.

Εμενα μου αρεσε αρκετα, δεν μπορω να πω οτι τρελαθηκα αλλιως θα εβλεπα και τις επομενες σεζον. Εχει καλους χαρακτηρες που αγωνιας καθε επισοδειο μην πεθανει ο fave σου Razz , και λογω των χαρακτηρων ειναι και το plot λιγο ελκυστικο. Αυτα
Back to top Go down
https://thegreekduelists.forumgreek.com
Sponsored content





Game of Thrones Empty
PostSubject: Re: Game of Thrones   Game of Thrones Icon_minitime1

Back to top Go down
 
Game of Thrones
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» game
» game
» Τhe Greek Duelists Game:
» Yu Gi Oh CCG - Custom Card Game - Online!
» Low tier decks που μπορούν να σταθούν στο τωρινο meta-game

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek Duelists :: Extra :: TV & Movies-
Jump to: