Greek Duelists
Καλωσήρθατε στους Greek Duelists. Με την εγγραφή σας θα μπορείτε να συμμετέχετε σε όλες τις συζητήσεις του forum μας, να κάνετε ανταλλαγές με αλλα members καθως και να συμμετέχετε σε online Yu-Gi-Oh! tournaments αλλα και αλλους διαγωνισμους οπως η κάρτα της εβδομάδας. Καλή Διασκέδαση!
Greek Duelists
Καλωσήρθατε στους Greek Duelists. Με την εγγραφή σας θα μπορείτε να συμμετέχετε σε όλες τις συζητήσεις του forum μας, να κάνετε ανταλλαγές με αλλα members καθως και να συμμετέχετε σε online Yu-Gi-Oh! tournaments αλλα και αλλους διαγωνισμους οπως η κάρτα της εβδομάδας. Καλή Διασκέδαση!
Greek Duelists
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dead & Gone
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Καισσα Γλυφαδας 8/10/11

Go down 
2 posters
AuthorMessage
redgar
Administrator
Administrator
redgar


Αριθμός μηνυμάτων : 1461
Reputation : 57
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-06-06
Ηλικία : 30
Τόπος : Αθηνα

Καισσα Γλυφαδας 8/10/11 Empty
PostSubject: Καισσα Γλυφαδας 8/10/11   Καισσα Γλυφαδας 8/10/11 Icon_minitime1Sat 08 Oct 2011, 19:40

Λοιπον σημερα σηκωθηκα πρωι πρωι πηρα το λεωφωρειο πηγα στη σταση του μετρο πηρα το μετραο πηγα στο συνταγμα πηρα το τραμ πηγα στη Γλυφαδα σε λαθος σταση(Jimmare imma kill you) περπατησα κανα τεταρτο ξαναπηρα το τραμ και εφτασα μετα απο κανα 2ωρο ταξιδι στην Καισσα Γλυφαδας οπο με περιμενε ο φιλτατος κυριος Δημητρης.


5 γυροι Scrap TG εγω


Round 1: vs Chaos Plants

NOTE: Πριν αρχισω ερχεται ενα παιδακι τρομοκρατημενο και μου λεει ατυχυσα γιατι ετυχα με τον καλυτερο της καισσας. Ε λεω δε βαριεσαι και αρχιζουμε.

Game 1: Αρχιζω με Scrap Beast+Scrapstorm, κανω δευτερο γυρο Scrap Dragon και ενω καταφερνει να περασει κατεβενει ο Gorz για να σωσει τη μερα.

Game 2: Και ενω νικαει κανω Dark Hole οποτε απλα σετταρει 1 τερας και μια πισω και τελειωνει. Κανω Striker+Tengu attack και κανει Mirror...καπου εκει λεω ενταξει δεν υπαρχει. Και πανω που νομιζα οτι τα ειδα ολα κανει Trasmigration Prophecy(κατι τετοιο) και βαζει 2 δικες του σπελ στο ντεκ ενω ειχε δει οτι κραταω Ποτ.

1-0

Round 2: vs Monarchs(Jimmare Very Happy )

Διαβαστε το δικο του ρεπορτ για λεπτομερειες Razz

2-0

Round: vs Chaos Plants

Game 1: Παλι Chaos Plants χανω το ζαρι αλλα ανοιγει χαλια(η ετσι ειπε τουλαχιστον) και με εναν Scrap Dragon βαραω για Game.

Game 2: Ειμαστε topdeck και τοππαρει Bls αφηνωντας με 300 ενω αυτος ειχε 1600. Τραβαω Ποτ και απο το ποτ τραβαω Hole+Scrap Beast Surprised. Skill Razz

3-0

Round 4: vs Six Samurai

Αυτος το επεζε πολυ προ και με ψηλονευριασε αλλα τεσπα.

Game 1 ανοιγει με United+Dojo και φερνει Shien και 2 πισω. Kανω MST κανει negate και παταω heavy. Μετα Striker+Tengu για Brio και scoopare o_O

Game 2: Ανοιγει Dojo+United+Signal+Kagemusha+GM+Gateway o_O. Πεζει να ειναι το καλυτερο χερι εver. Χανω ευκολα

Game 3: Dustshoot κανω και βλεπω εχει Bottom,Warning,MST,Elder,Dojo,Kizan. Βαζω Κιζαν και μετα απλα αμυνονταν μεχρι να τελειωσουν τα lp

4-0

Round 5: vs Lightsworn

Το παιδι ηξερε να παιζει παρα πολυ καλα και μου ειπε οτι πηγε και Ισπανια και περασε Day 2 αλλα πρωτη φορα τον ακουγα Razz

Game 1: ειμαι με 6000 εχω Tngu+Scrap Dragon + set Solemn και Mirror. Εχει 3 χερι. Κανει jd κανω solemn. ΞΑΝΑ JD τα σπαει και φερνω εγω Beast και τengu. 1800 lp εχει. Κανει eff παλι μενω με 1 τενγκου και κατεβαζει BLS... Sad

Game 2: Ανοιξα με Crow+LIM και απλα βαρουσα με ενα Beast για game

Game 3: Εχασα απο δικο μου λαθος αυτο το παιχνιδι επειδη οταν εκανε Celestia εκανα LIM αντι για Starlight Sad

Τελικο score 4-1 βγηκα 2ος και πηρα 4 GENF και ανοιξα Terror Byte και Ζeinmaster both ultra.


Ως τωρα πολυ καλα μου πανε τα τουρνουα στην Αθηνα! Smile
Back to top Go down
https://thegreekduelists.forumgreek.com
Jimmare
Intermediate
Intermediate
Jimmare


Αριθμός μηνυμάτων : 432
Reputation : 5
Ημερομηνία εγγραφής : 2011-06-15

Καισσα Γλυφαδας 8/10/11 Empty
PostSubject: Re: Καισσα Γλυφαδας 8/10/11   Καισσα Γλυφαδας 8/10/11 Icon_minitime1Sat 08 Oct 2011, 19:51

@την τελευταια προταση...

η καθυστερηση το πρωι....

Προλαβες το πρωταθλημα,πηρες λεφτα,γνωριστηκαμε,εφαγες,και ανοιξες και 2 ultra.

Μην κλαιγεσαι!

Υ.Γ. Colossal Ulti μεσα σε ενα σουβλακι απο σουβλατζιδικο.

ΣΤΗ ΜΑΠΑ
Back to top Go down
 
Καισσα Γλυφαδας 8/10/11
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Κάισσα Γλυφάδας 16-11-13
» Κάισσα Γλυφάδας (10/7)
» Κάισσα Γλυφάδας 18/2/2012
» Κάισσα Γλυφάδας 7/9/2013
» Κάισσα Γλυφάδας 14/9/2013

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Greek Duelists :: Άρθρα :: Tournament Reports-
Jump to: